/NEHNUTEĽNOSTI
  • NEHNUTEĽNOSŤ
  • DOM
  • BYT
  • KÚPA

V súčasnej dobe nízkych úrokov je refinancovanie hypotéky výhodnejšie ako nikdy predtým. Avšak mnohým sa hypotéka spája s množstvom dokumentov a nespočetnými návštevami banky, ktorými si prešli v minulosti. Ale čo ak by sa to všetko dalo urobiť z pohodlia domova? S našim Georgeom všetko vybavíte online, na pár klikov a do pobočky prídete už len podpísať zmluvu o úvere.

Rýchlo, jednoducho a bez poplatkov

Pre našich klientov, ktorí využívajú Georgea, no majú hypotéku v inej banke, sme výrazne uľahčili proces jej prenosu k nám. Kvôli žiadosti už nemusíte chodiť do pobočky, všetko potrebné si vyklikáte online, v jeho počítačovej verzii a k svojej obľúbenej poradkyni či poradcovi prídete len podpísať zmluvu.

Sami sa rozhodnete, akú sumu si k nám prenesiete a vo väčšine prípadov nebudete potrebovať ani znalecký posudok. Refinancovanie nezaťaží ani vašu peňaženku. Zabudnite na poplatky za poskytnutie hypotéky, či poplatok za vklad do katastra nehnuteľností. Dokonca za vás zaplatíme aj pokutu za predčasne splatený úver z inej banky.

Ak refinancovať, tak výhodne

Chcete pri refinancovaní získať ešte výhodnejšie podmienky? Stačí, ak máte medzi prenesenými úvermi aspoň jeden úver z inej banky zabezpečený nehnuteľnosťou. Výhodnejšie podmienky platia už od októbra a získať ich môžete tak cez Georgea ako aj osobne v pobočke. Okrem hypotéky si môžete preniesť aj akýkoľvek iný finančný produkt ako napríklad spotrebný úver či kreditku a získať aj peniaze navyše.

Online už aj mimoriadne splátky

Zostávajú vám na mesačne nejaké peniaze navyše? Znížte si vďaka nim výšku mesačnej splátky úveru alebo hypotéky, či vyberte si skrátenie ich splatnosti. Ako jedna z dvoch bánk na Slovensku prinášame mimoriadne splátky do online prostredia. Nájdete ich vo vašom obľúbenom Georgeovi. Mimoriadnu splátku môžete uhradiť bez poplatku každý mesiac a to už od 50 € pri hypotékach a od 20 € pri spotrebných úveroch – až do výšky trojnásobku svojej mesačnej splátky.

Ako na mimoriadne splátky cez Georgea?

V Georgeovi kliknete vpravo hore na tlačidlo “Mimoriadna splátka”.

Zvoľte si účet, z ktorého chcete mimoriadnu splátku uhradiť.

Po výbere účtu pokračujte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Zvoľte si sumu mimoriadnej splátky – od 50 € až po trojnásobok vašej mesačnej splátky.

Skontrolujte si výšku mimoriadnej splátky a pokračujte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Vyberte si, či si chcete vďaka mimoriadnej splátke znížiť pravidelnú mesačnú splátku alebo skrátiť splatnosť hypotéky.

Zadané údaje skontrolujte a žiadosť podpíšte online.

Hotovo. Úspešne ste odoslali žiadosť o spracovanie mimoriadnej splátky.

Oznámenie o mimoriadnej splátke nájdete v Georgeovi, v časti “Úložisko dokumentov”, kde ho budete mať kedykoľvek k dispozícii

Získajte prehľad o všetkých novinkách

Prihláste sa na odber noviniek.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia