Koľko si potrebujete požičat?

 

m2
Zadajte plochu.

Čo všetko budete rekonštruovať?

Odporučaná výška pôžičky

 

Poznámka: Prednastavené ceny rekonštrukcie sú len orientačné a môžete ich prepísať na náklady, ktoré pri rekonštrukcii očakávate.
Do sumy požadovaných peňazí sa vám tieto náklady pripočítajú.

Maximálna Suma je 30 000
Zadajte výšku hypotéky.
Zadajte dobu splácania.
Zadajte dobu splácania.
Zadajte fixáciu.
Potrebná suma
Úroková sadzba

%
Mesačná splátka

Mesačná splátka s poplatkom za Poistenie k úveru
RPMN

%

Reprezentatívny príklad RPMN: Klient získal úver  €. Splácať ho bude . Uhradí  mesačných splátok po  €. V mesačnej splátke je zahrnutý poplatok za poistenie k úveru  €. Úroková sadzba úveruje  % ročne, fixná na . Ročná percentuálna miera nákladov je  %. Celková čiastka spojená s úverom je  €.

Uvedený príklad je len informatívny. Úver Vám bude poskytnutý po splnení podmienok stanovených bankou. Výška úrokovej sadzby je informatívna a závisí od celkového posúdenia bonity klienta a kvality predloženého zabezpečenia. Výška úrokovej sadzby je  % ročne pri fixácii  s programom Výhodný súčet.

Reprezentatívny príklad RPMN: Klient získal úver  €. Splácať ho bude . Uhradí  mesačných splátok po  €. V mesačnej splátke je zahrnutý poplatok za poistenie k úveru  €. Úroková sadzba úveruje  % ročne. Ročná percentuálna miera nákladov je  %. Celková čiastka spojená s úverom je  €.

Výpočet je určený len na informatívne účely. Výška úrokovej sadzby je len informatívna a závisí od posúdenia celkovej bonity klienta. Pre produkt spotrebný úver je minimálna doba splatnosti 1 rok, maximálna doba splatnosti 8 rokov a maximálna ročná percentuálna miera nákladov je 22,96 %. Úroková sadzba 6,9 % ročne platí pre úver vo výške od 12 000 €. Zverejnenie programu Výhodný súčet.

Užitočné články

Pozrite si, čo vás čaká pri rekonštrukcii bytu alebo domu, na čo si dať pozor a čo za svoje peniaze môžete získať.

Chcem hypotékuChcem refinancovať