Koľko si potrebujete požičat?

m2

Čo všetko budete rekonštruovať?

Poznámka: Prednastavené ceny rekonštrukcie sú len orientačné a môžete ich prepísať na náklady, ktoré pri rekonštrukcii očakávate.
Do sumy požadovaných peňazí sa vám tieto náklady pripočítajú.

300 €
40 000 €
1 rok
8 rokov
Potrebná suma
0
Splátka úveru
478,58

Poplatok za Poistenie k úveru: 0 € / mesiac

Poplatok za poistenie nehnuteľnosti 0 € / mesiac

Úroková sadzba
0 %
ročne
RPMN
2,42 %

Reprezentatívny príklad RPMN:

Klient získal úver 0 €. Splácať ho bude 0 rokov. Uhradí 0 mesačných splátok po 0 €. Úver bude poskytnutý v deň predchádzajúci splatnosti prvej splátky a v plnej výške. Úroková sadzba úveru je 0 % ročne, fixná na 0 rokov.

Uvedený typ a výška úrokovej sadzby platia do skončenia úverového vzťahu za predpokladu, že klient počas celého obdobia úverového vzťahu spĺňa podmienky pre poskytnutie zľavy z úrokovej sadzby podľa Zverejnenia (Program Výhodný súčet Lepšie úroky). V deň prvého poskytnutia úveru klient platí poplatok za poskytnutie úveru 0 €. V súvislosti so získaním úveru za ponúkaných podmienok klient uhrádza v deň splatnosti splátky poplatok za poistenie k úveru 0 € a poplatok za vedenie účtu v banke 0 €. Poplatok za poistenie k úveru je zahrnutý v mesačnej splátke. Ročná percentuálna miera nákladov je 0 %. Celková čiastka spojená s úverom je 0 €.

Uvedený príklad je len informatívny. Úver Vám bude poskytnutý po splnení podmienok stanovených bankou. Výška úrokovej sadzby je informatívna a závisí od celkového posúdenia bonity klienta. Výška úrokovej sadzby je 0 % ročne s programom Výhodný súčet.

Reprezentatívny príklad RPMN:

Klient získal úver 0 €. Splácať ho bude 0 rokov. Uhradí 0 mesačných splátok po 0 €. Úver bude poskytnutý v deň predchádzajúci splatnosti prvej splátky a v plnej výške. Úroková sadzba úveru je 0 % ročne, fixná na 0 rokov.

Uvedený typ a výška úrokovej sadzby platia do skončenia úverového vzťahu za predpokladu, že klient počas celého obdobia úverového vzťahu spĺňa podmienky pre poskytnutie zľavy z úrokovej sadzby podľa Zverejnenia (Program Výhodný súčet Lepšie úroky). V deň prvého poskytnutia úveru klient platí poplatok za poskytnutie úveru 0 €, uhrádza náklady na znalecký posudok vo výške 0 € a poplatok na začatie konania o povolení vkladu záložného práva k nehnuteľnosti 0 €.

V súvislosti so získaním úveru za ponúkaných podmienok klient uhrádza v deň splatnosti splátky poplatok za poistenie nehnuteľnosti 0 €, poplatok za poistenie k úveru 0 € a poplatok za vedenie účtu v banke 0 €. Poplatok za poistenie k úveru a poplatok za poistenie nehnuteľnosti je zahrnutý v mesačnej splátke. Ročná percentuálna miera nákladov je 0 %. Celková čiastka spojená s úverom je 0 €.

Uvedený príklad je len informatívny. Náklady za znalecký posudok a poplatok za poistenie nehnuteľnosti predstavujú paušálnu sumu a môžu sa líšiť od skutočných hodnôt. Úver Vám bude poskytnutý po splnení podmienok stanovených bankou. Výška úrokovej sadzby je informatívna a závisí od celkového posúdenia bonity klienta a kvality predloženého zabezpečenia.

Užitočné články

Pozrite si, čo vás čaká pri rekonštrukcii bytu alebo domu,
na čo si dať pozor a čo za svoje peniaze môžete získať.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia